رستوران تورکواز گورمه استانبول ترکیه

معرفی:رستوران تورکواز گورمه از رستورا های خوب استانبول میباشد که در منطقه سلطان احمد که از بهترین مناطق استانبول است قرار گرفته است.این رستوران دارای فضای دنج و لکس میباشد و مسافران عزیز تور ترکیه میتوانند براحتی در این رستوران جشن تولد ها و انواع قرار ملاقات ها را نیز برگزار کنند.سرو غذاها کاملا با ظرافت و هنرمندانه انجام میشود و تزئین غذاها با طعم فوق العاده آنها همخوانی دارد. آشپزهای رستوران تورکواز گورمه، از تازه ترین مواد اولیه، غذاها را تهیه میکنند. طعم به یاد ماندنی غذاهای این رستوران، حاصل دسترنج این آشپزهای بی نظیر میباشد.رستوران تورکواز دارای 2 فضای باز و بسته میباشد و مسافرین به دلخواه میتوانند انتخاب کنند غذای خود را در کچا میل کنند.

منو رستوران:رستوران تورکواز دارای منویی از انواع غذا های غذاهای هندی ، فرانسوی ، دریایی ، مدیرانه ای ، اروپایی ، باربیکیو ، ترکی ، کانادایی ، آسیای میانه و غذا های گیاهی میباشد.غذاهای آماده شامل سالاد بادمجان و هوموس، سالاد موشک با سس سیر، سوپ ماهی، ماهی نمک، کباب بادمجان، کباب بره،  کباب، ریحان چیلی با سس ریحان و  ذرت است که مسافرین میتوانند با توجه به منو سفارش دهند و نوش جان کنند.

ساعت کاری:این رستوران هر روزه از ساعت 10 صبح تا 2 بامداد باز میباشد.

رستوران تورکواز گورمه استانبول ترکیه

موقعیت مکانی:ترکیه، استانبول، فاتح، محله کانکورتاران، خیابان آکبییک شماره 48

پیشنهاد ما:کیفیت و قیمت تمامی غذا های این رستوران مناسب میباشد و همچنین ارائه خدماتی چون ارسال غذا بیرون بر ، امکان رزرو ، نشستن در فضای بیرونی رستوران ، پرداخت نقد ، استفاده پارکینگ رایگان خیابانی ، پرداخت نقد ، صندلی چرخدار و همچنین وای فای رایگان این رستوران را نسبت به رستوران های دیگر متمایز میکند.

رستوران تورکواز گورمه استانبول ترکیه

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید