رستوران نصرت استانبول

معرفی:رستوران نصرت یکی از رستوران های معروف در شهر استانبول میباشد که در بین مردم جهان و همچنین بازیگران هالیود طرفدار زیادی دارد.نصرت اتیلر  آشپز 35 ساله ترکیه ای است که در سال 2017 با انتشار کلیپی از او که با ژستی خاص در حال پاشیدن نمک بر روی گوشت بود به شهرت رسید توانست افراد معروف هالیودی را هم به رستوران های خود بکشاند. حتی نحوه خاص نمک پاشیدن او به مستطیل سبز نیز کشیده شده است که به عنوان شادی پس از گل استفاده می شود.صاحب Nusr-Et Restaurant ، نصرت گوکچه است که کار خود را در 14 سالگی از شستن ظرف در رستوران شروع کرده است . در سال 2010 اولین رستوران نصرت شروع به کار کرد و تا سال 2018 ، موفق به افتتاح 8 رستوران زنجیره‌ای به نام Nusr-Et شده است . ابتدا شعبه های این رستوران در آنکارا ، بدروم و مارماریس مشغول به کار شدند و اولین شعبه رستوران نصرت در استانبول ، در سال 2017 و در محله اتیلر و خیابان اتیلر نیسپتیه افتتاح شد.

رستوران نصرت استانبول

منو رستوران:رستوران نصرت دارای سبک غذایی از انواع سالاد ، انواع پیش غذا ، برگرها ، خوراک گوشت ، ماهی ، مرغ ، فیله گوشت گاو  ، گوشت بره ، چاشنی‌های متنوع ، سوسیس ترکی ، دسرها و نوشیدنی ها سرو می شود.استیک از معروف ترین غذا های این رستوران میباشد.

رستوران نصرت استانبول

ساعت کاری:رستوران صرت هر روزه از ساعت 12 ظهر تا 12 شب باز میباشد.

رستوران نصرت استانبول

موقعیت مکانی:محله اتیلر-جاده ی نیسپتیه-بشکیتاش-استانبول-ترکیه

رستوران نصرت استانبول

پیشنهاد ما:مسافران عزیز تور ترکیه که علاقه ای زیادی به غذا های گوشتی مخصوصا استیک را دارند میتوانند در سفر به استانبول رستوران نصرت معروف را انتخاب کنند و لذت ببرند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید