هتل آریا کلاروس کوش آداسی

معرفی:هتل 5 ستاره آرای کلاروس هتلی مدرن در ساحل دریای اژه در شهر ازمیر شرق ترکیه قرار دارد.مسافران و گردشگران تور ترکیه میتوانند از ساحل شنی دریای اژه و طبیعیت بکر خلیج اوزدر لذت ببرند.این هتل 5 ستاره دارای 504 اتاق است که هر کدام از اتاق ها امکانات رفاهی را برای مسافران تور ترکیه فراهم کرده تا در طول اقامت استفاده کرده و لذت ببرند.هتل آریا با فراهم کردن بهترین امکانات هر روزه از مسافران تور ترکیه پذیرایی میکند و آماده خدمت رسانی میکنند.

امکانات هتل: رستوران،کافی شاپ فضای باز،رستوران فضای باز،ساحل اختصاصی، استخر سرباز،سونا،ماساژ،خدمات 24 ساعته در اتاق،باشگاه بدنسازی،صندوق امانات،سرویس رایگان رفت و آمد،روم سرویس 24 ساعته ،سیستم تهویه،زمین تنیس،بولینگ،ژیمناستیک،یوگا،تنیس روی میز،تیراندازی با کمان و دارت،مینی‌گلف و....

امکانات اتاق:حمام اختصاصی با لوازم بهداشتی،تلفن،مینی بار،اینترنت،پنجره های با چشم انداز دشت یا دریا، سشوار،وان، سیستم قفل کلیدی الکترونیک که مسافران تور ترکیه میتوانند در طول اقامت خود در این هتل زیبا استفاده کرده و لذت ببرند.

پیشنهاد ما:این هتل 5 ستاره آریا کلاروس در منطقه خوب کوش آداسی واقع شده که دارای بهترین آب و هوا در جهان است که همین موضوع توجه مسافران و گردشگران تور ترکیه را به خود جلب میکند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید